Plastik Gıda Kapları

Plastik Gıda Kapları Gıda Kapları ve Kovaları

Sağlığımızı korumak için tükettiğimiz besinlere son derece dikkat etmek zorundayız ve aynı şekilde besinleri sakladığımız koşulların da sağlık kurallarına uygun olmasının önemli bir detay olduğunun bilincinde olmak zorundayız. Bazı besinler veya gıdalar, her zaman tek seferde tüketilmez ve bu durumda uygun şekilde saklanması gerekir. Buzdolabı her ne kadar teknolojinin sunduğu en iyi araçlardan biri olarak hayatımızı kolaylaştırsada yine de bu cihazları kullanırken ek bazı araçlara ihtiyacımız olur. Bunların en başında ise gıda kapları gelir. Kaplar, tüketimi tek seferde mümkün olmayan ve iyi şekilde muhafaza edilmesi gereken gıdalar için en ideal saklama koşullarını oluşturur. Sadece evlerde değil, lokanta, restoran ve diğer alanlarda bu kapların kullanılması, sağlık açısından en iyisidir.

Gıda kapları ve kovalar ürünlerin sağlıklı şekilde muhafaza edilmesini sağlayan ürünlerdir. Gıda sektöründe yer alan işletmelerin sıklıkla kullanmakta olduğu gıda saklama kapları ve kovaları, içinde bulundurdukları besinlerin korunmasına yardımcı olurlar. Balık, kaymak ve yoğurt gibi ürünlerin üretimi ile birlikte dağıtımını gerçekleştiren gıda firmaları, sızdırmaz / hava geçirmez gıda kapları ve kovaları kullanarak ürünlerin raf ömrünü uzatırlar.

Plastik saklama kabı ve kovaları olarak nitelendirdiğimiz ürünlerin farklı boyutları ile tasarımları bulunur. Bu ürünler içerisinde size uygun olanı tercih ederek kullanım sağlamanız gerekir. Gıda ürünleri gerekli olduğu kadar değerlidir de. Bu nedenle gıda firmalarının müşterilerine sundukları gıdanın ambalajı önem taşımaktadır. Ürünler plastik gıda kapları ve kovaların içerisine rahatça sığa bilmeli ve hava ilişkisini kesecek kapaklara sahip olmalıdır. Gıda üretimi gerçekleştiren firmalar için en doğru tercih sızdırmaz ve hava geçirmez gıda kapları ile kovalardır. Böylelikle hem dağıtım aşamasında hem de ürünün rafta muhafazasında gıda ürünü zarar görmeyecek ve raf ömrü uzayacaktır.

Seperatör bölmeli çatal kaşıklı gıda saklama kabı, saklama kovaları ve daha birçok seçeneği ürün kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dikdörtgen ve yuvarlak gibi seçenekler sunan sızdırmaz gıda kapları ve kovaları için Powerplast kalitesini keşfedin. Firmamız çatısı altında bulunan tüm Powerplast ürünlerimiz ISO 9001, ISO 14001, TS 18001 VE ISO 22000 standartlarına göre Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerine göre üretim yapmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz tüm gıda kapları ve kovaları için uygun fiyatlı seçenekler Powerplast.com’da.

Fabrikamız ve merkez ofisimizin adresi için iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz. Öncelikli hedefimiz tüketici ihtiyaçlarını anlamak ve buna yönelik ürün geliştirmesi sağlamaktır. Sağlıklı gıda ve yaşam için Powerplast ekibi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Cam, sağlıklı bir ambalajdır. Ancak cam şişeler çatlama ve kırılma riski nedeniyle yüksek sıcaklıklarda yıkanamamaktadır. Bu nedenle yıkanarak tekrar doldurulması sağlık açısından risk teşkil etmektedir. Camın ağır oluşu lojistik açıdan büyük zorluklara neden olmaktadır. Ayrıca mâliyetinin çok yüksek olması tüketicilerimizin düşük mâliyetle su almasına engel olacağından Ambalajlı Su Sektörü tarafından tercih edilmemektedir.

Tıpkı üretimde olduğu gibi sonrasında da muhafaza için ambalaj gerekir. Ürünlerinizin sağlıkla saklanması ve müşterilerinize en sağlıklı şartlarda iletilmesi için Powerplast olarak bizlere başvurabilirsiniz. Kaliteli ürünlerimiz uygun fiyatlar ile sizlerle! Plastik Gıda saklama kapları ve kovaları adına geniş bir ürün portfolyomuz bulunmaktadır.

error: Content is protected !!