Plastik ambalajlar özellikle gıda paketlemesi için uygundur, ancak elbette diğer birçok ürün ve malzeme için de uygundur.  Plastik ambalaj hijyenik, tatsız, dayanıklı ve dayanıklıdır.

Kare, yuvarlak ve oval şekillerde çeşitli bardak ve plastik kovalarda uzmanlaştık. Bizimle 30 ml’den 60 litreye kadar her boyutta ambalaj bulacaksınız. Siparişinizi almaktan mutluluk duyacağız!

Ticari, kamu kurumları ve dernekler için plastik ambalajlar

Öncelikli olarak şirketlere, tüccarlara, kamu kurum ve kuruluşlarına tedarik sağlamaktayız. Mükemmel lojistiğimiz sayesinde, daha küçük miktarlar bile her zaman stoktan anında ve hızlı bir şekilde teslim edilebilir.

Plastik Gıda Ambalajı

Plastik ambalaj ile toplam taşıma ağırlığı büyük ölçüde azaltılır, bu da enerji ve yakıt tasarrufu sağlar. Ayrıca plastik ambalajı güçlüdür ve cam kadar kolay kırılmaz. Plastik ambalaj dayanıklı ve geri dönüştürülebilir. Yoğurt, salata veya tatlı krema gibi gıda maddeleri sızdırmaz ve tatsız bir şekilde paketlenir ve ambalajdan herhangi bir koku almaz. Ek olarak, plastik ambalaj birkaç kez kullanılabilir ve yeniden doldurulabilir.

Powerplast

Plastik Ambalaj
Plastik ambalaj, beraberinde paketlenen gıdaları çevresel etkilerden korur ve ürünün raf ömrünü kat kat uzatır.

İster ambalaj kapları ister plastik kovalar, ürününüz için hangi ambalajın uygun olduğunu bilmiyorsanız bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Paketleme kovalarımızın yanı sıra temizleme kovalarımız da mevcuttur. Bunlar da farklı renk ve boyutlarda mevcuttur. Günlük kullanımda gerekli güvenliği sağlayan güçlü metal braket ile ekstra stabildirler.

error: Content is protected !!